Pořiďte dětem jejich vlastní trampolínu

Chcete své děti potěšit neobvyklým dárkem, který je nadchne, a ještě prospěje jejich zdraví? Pořiďte jim vlastní trampolínu!

Pořiďte dětem jejich vlastní trampolínu
Pořiďte dětem jejich vlastní trampolínu (Zdroj: shutterstock.com)

​Pro radost i pro zdraví 

Není pochyb o tom, že současné generaci dětí chybí dostatek pohybu. Většinu svého volného času tráví buď před televizní, anebo počítačovou obrazovkou. Některé se bez hranatého společníka ani nedokážou zabavit. Jenže každé dítě potřebuje ke svému zdárnému vývoji pohyb. Sportovní potřeby v tomto ohledu představují naprosto ideální dárek. Že takové věci udělají radost pouze dětem, které mají sportovní talent? Na skákání na trampolíně žádný talent nepotřebujete. Mohou se na nich vydovádět všichni. Včetně Vás.

Vzhledem k vysoké nosnosti (od 100 do 180 kg) si na nich mohou zaskákat i dospělí. Mimochodem víte, že kdo skáče na trampolíně, má krásně pevná stehna? A jaké další výhody vlastnictví trampolíny přináší? Trampolíny děti nejen skvěle zabaví, ale také spolehlivě protáhnou celé jejich tělo. Při pravidelném používání dále pomáhají zlepšovat koordinaci pohybů, stejně jako schopnost soustředit se. Namítáte, že se jedná o poměrně nákladnou sportovní pomůcku? I kdepak. Pokud využijete sezónního výprodeje, pak se můžete stát spokojenými majiteli vlastní trampolíny za neuvěřitelně nízkou cenu. V internetovém obchodě hawaj.cz takový výprodej právě probíhá. Můžete si zde vybrat z několika druhů trampolín, a to včetně náhradních dílů a příslušenství. Náš tip: Pro pohodlné vylézání doporučujeme schůdky.

​Využijte výhodné nabídky

Všechny trampolíny se pyšní potřebnými certifikáty TÜV a GS, mají dvojité polstrování a dodávají se včetně ochranné sítě. Větší trampolíny mají pevný pozinkovaný rám. Jednotlivé typy se liší především nosností, průměrem, počtem pružin a stabilních noh, na kterých stojí. Všechny jsou vhodné k umístění do exteriéru i interiéru. Ptáte se ještě, podle čeho máte trampolínu vybrat? Kvalitní jsou všechny. Hlavním kritériem při výběru je, kam si ji přejete umístit, a kdo ji bude užívat. Zda pouze děti, anebo také Vy, dospělí. Kromě trampolín na Vás v e-shopu hawaj.cz čekají také další sportovní potřeby, bazény, nafukovací postele, postýlky ohrádky, čluny, koloběžky, houpačky, altány, stany a mnoho zajímavého pro dovádění venku i doma. Využijte výhodné cenové nabídky a udělejte radost dětem i sobě netradičními dárky!

PR článek

Publikováno: 03.05.2019

Mohlo by vás dále zajímat

Dětské hřiště - trampolíny

Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.

Jak správně vybrat, postavit a zabezpečit dětskou trampolínu.

Bezpečnost na zahradní trampolíně

Bezpečnost na zahradní trampolíně

Zahradní trampolíny

Zahradní trampolíny

Trampolíny

Trampolíny

Trampolína a bezpečí? I při sportování a hraní na zahradě je potřeba dbát na svou bezpečnost.

Nejen v domě při stavebních pracích musíme dbát na bezpečnost, platí to také při samotném provozu na zahradě. Například trampolína musí mít ochrannou síť, aby z ní nikdo nevypadl.