Trendy barvy na manikúru podzim-zima 2023-2024

Vyberte si módní manikúru na podzim a zimu v závislosti na vaší náladě. Nové nápady na design nehtů budou rozmanité – i velmi striktní i výrazné. Dá se s jistotou říci, že každý si bude moci vybrat perfektní trendy design a barvy na nehty pro jakýkoli vzhled a událost na sezónu podzim-zima 2023-2024.

Trendy barvy na manikúru podzim-zima 2023-2024
Trendy barvy na manikúru podzim-zima 2023-2024 (Zdroj: Pexels)

Z hlediska designu bude i nadále trendem minimalistická manikúra, která se hodí ke všemu a poskytuje sofistikovaný vzhled, který potřebujeme v každodenním životě. Ale pro milovníky výrazného a velkolepého designu existuje také mnoho nápadů pro inspiraci.

Nejrozmanitější výběr laků a pomůcek pro vytvoření dokonalé manikúry je představen v internetovém obchodě Makeup.

Trendy barvy na nehty podzim-zima 2023

 1. Růžová barva je letos všude a široká paleta jeji hravých odstínů je nekonečná. Možnost kombinovat tuto barvu s jakoukoliv technikou umožňuje vytvořit velmi zajímavý design.
 2. Oranžová. Teplé a živé tóny čerstvého pomeranče letos na podzim dodají vašim nehtům nádech okouzlující letní hravosti.
 3. Šedá je vždy trendy a oblíbená díky své univerzálnosti. Tmavší odstíny šedé jsou ideální na podzim a zimu. Krásně se také hodí ke stříbrným a zlatým šperkům, což z něj dělá všestranný odstín pro všechny příležitosti.
 4. Na podzim jsou vždy trendy lesklé průhledné gelové nehty. I trocha třpytek může dodat nehtům luxusní šmrnc.
 5. Zelená barva znázorňuje přírodu, vitalitu a naději. Pastelovější světle zelená i intenzivně zelená budou populární na podzim 2023.
 6. Červená barva na nehtech je i v roce 2023 velmi oblíbená. Červená vždy vyvolává hravou náladu a je to nadčasový odstín.
 7. Vínová barva s načervenalým fialovým podtónem je stejně elegantní jako výrazně červená. Tyto oba odstíny jsou perfektní pro chladné podzimní měsíce.
 8. Čokoládová je hřejivá barva, která se tak dobře hodí ke každému odstínu oblečení a tónu pokožky, zvlášť na podzim. Krásně vypadá v kombinaci s oblečením v bledě růžové nebo teplé oranžové barvě a hodí se ke zlatým šperkům.
 9. Tmavě modrá. Hluboká tmavě modrá barva se dobře hodí na podzim a zimu a skvěle vypadá samostatně.

Trendy nehty 2023

Průsvitné nehty

Průsvitné odstíny laků se staly nejmódnějším trendem v letech 2022-2023, takže tento design bude velmi populární i na podzim. Průsvitnou manikúru lze kombinovat se všemi technikami a typy nehtového designu. Trendy gelové nehty vypadají krásně se třpytkami, kamínky, ​​minimalistickým a abstraktním designem.

Negative Space

Negative Space je dalším typem designu, který se bude líbit každému, protože tuto techniku ​​lze snadno kombinovat s jakoukoli jinou. Technika Negative Space je módním druhem nail artu, ve kterém je pouze nějaká část nehtů pokryta barevným lakem, a jsou to buď geometrické vzory nebo jakékoliv jiné.

Ideální tandemy s technikou Negative Space jsou níže uvedené kombinace s …

 • abstrakcí;
 • minimalistickými ozdoby;
 • chaotickými tahy;
 • geometrickými vzory;
 • tečkami;
 • kouskami fólie.

Minimaismus

Minimalismus v manikúře podzim-zima 2023-2024 bude oblíbený u mnoha návrhářů a trendsetterů. Budou to elegantní pruhy, mikro kamínky, elegantní květiny a větvičky, sněhové vločky, srdíčka a hvězdičky. Minimalistické trendy gelové nehty jsou velmi praktické, protože je můžete kombinovat s jakýmkoliv stylem.

Textury

Originální možnost, jak si ozdobit nehty na podzim a v zimě, je prezentována v podobě originálních vzorů, které připomínají textury různých minerálů, z nichž je nejoblíbenější mramor. Trochu třpytek nebo kamínků budou vypadat extravagantně v podzimně-zimní manikúře s texturami.

Francouzská manikúra

Francouzská manikúra je nadčasová klasika a v sezoně podzim-zima 2023-2024 bude ještě zajímavější a originálnější. Právě díky úsilí profesionálních mistrů neustále vznikají nové techniky, které vždy překvapují dívky. V novějších a trendovějších verzích okraje nehtů vypadají zcela nečekaně, mohou být například: přemístěné, asymetrické, dvojité, barevné, vytvořené ze třpytek nebo fólie.

Publikováno: před 10 měsíci, Autor: | autor: Komerční prezentace

Mohlo by vás dále zajímat

Označení klíčů

Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.

Jak si označit klíče.

Návod na výrobu motýlka z pet lahve

Motýl z pet lahve je jako živý a podle našeho návodu jej snadno vyrobíte.

Magnetka z víčka

Magnetek na lednici je sice velké množství, ale můžete si je také vyrobit doma podle sebe. Postačí vám na to pouze víčko, magnet a lak na nehty.

Originální barvení hrníčku

Prima_Originální barvení hrníčku

Léčivá paprika

Co vám pomůže vyléčit paprika?

Jak očistit stůl od svíčky

Jak očistit stůl od svíčky