Jarní práce na zahradě: Tipy a triky pro pohodlnou práci venku

Už slyšíte volání zahrady a nemůžete se dočkat toho, až zaboříte ruce do hlíny, popadnete zahradní sekačku, upravíte živý plot s pomocí křovinořezu a propůjčíte své zahradě po zimě opět upravený vzhled? Aby se vám práce v zahradě dařila, rozhodně byste si měli vzít na pomoc kvalitní zahradní nářadí a také zvolit vhodný pracovní oděv, v němž se budete cítit pohodlně a nebude vás nijak omezovat v pohybu.

Jarní práce na zahradě: Tipy a triky pro pohodlnou práci venku
Jarní práce na zahradě: Tipy a triky pro pohodlnou práci venku (Zdroj: Engelbert Strauss)

Co si na sebe obléci a jak poznat opravdu kvalitní pracovní oblečení?

Nejlepší pracovní oděv? Jednoznačně montérky

V čem nejraději pracujete v zahradě? Jste zastánci obnošených džínů a staré košile? Nebo dáváte přednost klasice v podobě montérek? Přestože džíny a košile vás v mysli přenesou na anglický venkov, pružné montérky pro muže jsou jednoznačně praktičtější volbou. Zejména ty kvalitní od značky Engelbert Strauss. Německá značka Engelbert Strauss s dlouholetou historií a tradicí se specializuje na výrobu pohodlných a funkčních pracovních i outdoorových oděvů, pracovní obuvi i ochranných prostředků pro všechny.

Jaké jsou vlastnosti montérek?

  1. Nabídnou vám naprosté pohodlí.
  2. Jsou kvalitní, pro práci ideální a velmi odolné.

Využít se dají jak při opravách domu, tak při sekání trávy i plení záhonku. Při volbě správné velikosti se můžete těšit na naprostou volnost a svobodu pohybu a zároveň i na nezbytnou ochranu těla.

Co si obléct pro pohodlné zahradničení a jakým činnostem se na jaře věnovat?

Aby bylo zahradničení pohodlné, jsou montérky jednoznačně tou nejlepší volbou. Kromě naprostého komfortu vám poskytnou také místo pro nezbytné zahradnické náčiní. A jakým činnostem se vlastně na jarní zahradě věnovat? Rozhodně nezapomeňte zbavit půdu plevele a připravit ji na nové sazenice, také prořezejte nechtěné větve, zasejte nové stromy a keře a nezapomeňte ani na cibulky rostlin.

Mimochodem, díky montérkám budete chráněni před špínou i případným nebezpečím, tudíž si je můžete obléci také během jarních postřiků dřevin.

Pracovní oděv pro chladné měsíce

Díky tomu, že montérky se vyrábějí z kvalitních a odolných materiálů, můžete si je bez obav obléci také v zimě a chladných měsících. Pokud se do práce v zahradě pustíte brzy z rána, můžete během jarních měsíců pociťovat nepříjemný chlad, před kterým vás ale montérky opatřené laclem spolehlivě ochrání.

Jestliže ale venku stále panují ranní a večerní mrazíky, nepodceňujte ani význam funkčního oblečení a teplých rukavic, díky kterým vám neprokřehnou prsty a budete moci pracovat naplno. Pracovní oděv pro chladné měsíce by se měl skládat z více vrstev a ty funkční by mezi nimi rozhodně neměly chybět.

Jaro je pro každého zahrádkáře a majitele domu radostným obdobím, protože se konečně mohou vrhnout na práci okolo domu a v zahradě. Patříte-li k těmto nadšencům i vy, nezapomínejte na kvalitní, pohodlné, praktické a zcela funkční pracovní oděvy, které vás nebudou bránit v pohybu a ochrání vás nejenom před nečistotami, ale také před úrazy. Nejlepší volbou jsou kvalitní montérky, které jsou odolné a nijak vás nebudou omezovat, ale naopak chránit.

 

 

Publikováno: před 11 měsíci, Autor: | autor: Komerční prezentace

Mohlo by vás dále zajímat

3. díl: TwinArt - kreativní malíři - Prodloužená verze

Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.

Jsou to dva mladí, nadšení, nadaní a pracovití bratři, kteří žijí a dýchají pro svou práci. Design interiérů, malířské práce, tapetování a práce s luxusními povrchy jsou jejich doménou.

3. díl: TwinArt - kreativní malíři - TV verze

Jsou to dva mladí, nadšení, nadaní a pracovití bratři, kteří žijí a dýchají pro svou práci. Design interiérů, malířské práce, tapetování a práce s luxusními povrchy jsou jejich doménou.

Jak si ušít monterky

Jak si ušít monterky

Samotěžba dřeva

Luboš Linhart divákům ukáže samotěžbu dřeva a popovídá o tom, co vše je k tomu potřeba

12.díl Do Montérek! - Život jako na zámku

DO MONTÉREK 12.díl - Život jako na zámku.mp4

2.díl Do montérek! - Život v průmyslové zóně

Rekonstrukce domu v Kladně uprostřed průmyslové zóny