Vestavěné skříně – tipy pro rok 2015

Právě vestavěná skříň může jak oživit interiér, tak poskytnout nečekaně mnoho místa navíc. Byť designéři budou určovat trendy jedním či druhým směrem, vestavěným skříním ani pro tento rok neodzvoní.

Vestavěné skříně – tipy pro rok 2015
Vestavěné skříně – tipy pro rok 2015 (Zdroj: shutterstock.com)

Vestavěné skříně jsou nejen skvělým sluhou, ale ještě lepším nástrojem pro snadnou změnu vzhledu místnosti. Sortiment, styl, barevná škála a technické provedení jsou takřka bez hranic. Bytové studio Indoor, coby dodavatel komplexních služeb v oblasti interiérového designu a zařízení, poskytlo fotografie ze svých realizací.

Barevné tóny
Vaší fantazii se meze letos rozhodně klást nebudou. Hitem jsou jak kombinace různobarevných geometrických tvarů, tak lehké vzdušné tóny. Pokud vyberte skříň ve světlém, pastelovém odstínu, prostor rozzáříte a opticky zvětšíte. Obrovskou výhodou vestavěných skříní je variabilita. Pouhou výměnou čelní desky můžete změnit celý ráz místnosti. Zároveň tak vyřešíte problém se změnou vzhledu pokoje pro odrůstající ratolest či po rekonstrukci bytu.

Materiály výplní
Indoor nabízí široký výběr materiálů, který plně umožní realizovat vaše představy a sladit je s moderními trendy. Bohatá nabídka výplní – od tradičních dřevených dekorů, až po extravagantní, barevná skla nebo magnetické tabule, umožní vytvořit variantu pro každý typ interiéru. Opět platí heslo, pokud jsou letošním hitem moderní mléčné výplně a váš interiér je laděn spíše tradičním směrem, rozhodně styly nekombinujte.

Nebojte se experimentovat
Zkuste sáhnout k netradičním řešením a přepažit vestavěnou skříní bytové jádro, nebo zakrýt stupačky. Využijte v malých bytech možnosti integrovaného lůžka a udělejte jedním tahem z pracovny pokoj pro hosty. Kontaktujte odborníky z Indooru, nad jejich návrhy diskutujte a najděte to ideální řešení právě pro Vás.

www.indoor.cz

KOMERČNÍ PREZENTACE

Publikováno: 22.04.2019

Mohlo by vás dále zajímat

Tiny House: Montáž atypické vestavné skříně

Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.

Vestavné skříně jsou součástí většiny domovů. Nábytková firma zvládne takovou skříň postavit přímo na míru, a to dokonce i atypickou do Tiny House.

Skládání prostěradla

Skládání prostěradla je asi nejotravnější věc při uklízení povlečení. Láďa Hruška nám ukáže, jak si i takovouto činnost zjednodušit.

Jak upravit starou skříň na praktickou mini dílnu

Jak přetvořit starou nepotřebnou skříň na něco užitečného? Zkuste z ní vyrobit dílnu podle návodu Pavla Zemana.

Jednoduchý trik na skládání kalhot a triček

Jak rychle a jednoduše správně poskládat kalhoty a trika.

Jak vychytaně skládat kalhoty

Ne každý v dnešní době zažil komínkové skládání prádla. Láďa Hruška nám ukáže zlepšovák na elegantní skládání kalhot.

Vestavěné skříně do schodů

Vestavěné skříně do schodů se hodí do každého typu obydlí