V boji proti koronaviru pomůže zvlhčený vzduch!

Chcete ochránit před koronavirem sebe a své okolí? Měli byste sáhnout po zvlhčovači vzduchu. A pokud hledáte ideální design, pomůže vám značka Bayby.

V boji proti koronaviru pomůže zvlhčený vzduch!
V boji proti koronaviru pomůže zvlhčený vzduch! (Zdroj: Bayby)

POSILOVAT IMUNITU A ZVLHČOVAT

V poslední době je koronavirus tématem číslo jedna nejen v médiích, ale i v lidských životech. Výrazným pomocníkem v boji proti nakažení je vitamín D, procházky na čerstvém vzduchu, minimum stresu a posilování imunity. V domácnosti se pak naše pozornost zaměřuje na pravidelnou dezinfekci nejen rukou, ale i povrchů. A poté je tu ještě jedna věc, která může pomoci a měla by být nedílnou součástí každého domova při podzimním a zimním období – a tou je zvlhčovač vzduchu.

SÁHNĚTE PO ZVLHČOVAČI

Podle odborníků totiž prostředí, kde je velmi nízká vlhkost, zabraňuje našemu imunitnímu systému, aby dokázal bojovat s respiračními onemocněními, mezi které právě covid patří. A právě v chladných měsících, kdy ještě navíc hodně topíme, se vlhkost vzduchu v našich domovech snižuje. Jak ji zvýšit? Pořiďte si zvlhčovač vzduchu, třeba ten ultrazvukový od Bayby. K dostání je několik typů, které mají líbivý design, který se bude zamlouvat především dětem.

V boji proti koronaviru pomůže zvlhčený vzduch!
V boji proti koronaviru pomůže zvlhčený vzduch! (Zdroj: Bayby)

CO MŮŽETE OD ZVLHČOVAČE OČEKÁVAT?

Ultrazvukové zvlhčovače od značky Bayby mají nádržku o objemu 3,7 l s dobou provozu až dvanáct hodin. Jsou vhodné do místností do 25 m², produkují studenou páru a tím pádem neovlivňují teplotu v místnosti. Potěší vás absolutně tichý provoz, indikace stavu vody, takže pokud se voda vyčerpá, dojde k vypnutí přístroje i to, že není potřeba dokupovat žádné filtry.

Více výrobků najdete na www.bayby.cz

Publikováno: 17.03.2021, Autor: | autor: Komerční prezentace

Mohlo by vás dále zajímat

Kapradiny v interiéru

Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.

Kapradinám už se v domácnostech tak nedaří. Zjistíte, jaké druhy existují, jak se o ně starat a jak se rozmnožují.