Jak pomoci podnikání v době koronavirové? Využijte každou pomoc

Přemýšlíte, jak dát vědět o vašem otevřeném zahradnictví co nejvíce lidem? Potýkáte se s existenčními starostmi a nevidíte cestu ven? #spolecnetozvladneme nabízí pomoc všem.

Jak pomoci podnikání v době koronavirové? Využijte každou pomoc
Jak pomoci podnikání v době koronavirové? Využijte každou pomoc (Zdroj: shutterstock.com)

Otevřená zahradnictví poskytují možnost vrhnout se na zahradničení, nakoupit si semínka a začít sázet. Zamyslete se, zda letos nezasadit více zeleniny, ovoce, brambor – samozásobitelství se teď stane velkým trendem, ušetříte v sezoně značné množství financí a jistě se ve vašem okolí najde někdo, komu přebytky z vaší zahrádky pomůžete. V dnešní době platí více než kdy jindy, že solidarita nám pomůže přežít to nejhorší období. Protože SPOLEČNĚ TO ZVLÁDNEME!

Kdo má srdce, pomáhá

Většina nás se staví ke koronakrizi čelem a každý se snaží pomoci druhým podle svých schopností. Jedni šijí roušky, jiní hledají lék, další tisknou ochranné pomůcky a někteří zase využívají svých profesních znalostí, aby pomohli lidem překlenout dobu částečných či úplných výpadků příjmů.

I proto vznikla iniciativa #spolecnetozvladneme, kterou založili přední odborníci z finančnictví, marketingu, dotací, práva či energií, aby pomohli všem potřebným – firmám i jednotlivcům, překlenout náročné období například tím, že je provedou džunglí vládní pomoci.

Odborníci na marketing zase poradí, jak se zviditelnit, protože teď jsou k tomu na trhu ideální podmínky. Kdo nepracuje na zahrádce, sedí u počítače, což vede k růstu návštěvnosti internetových médií. Více návštěvnosti a méně inzerentů vede ke zlevnění ceny za proklik. Za méně peněz se tak dostane informace o vašich produktech k více lidem.

Tři největší PPC giganti plánují podpořit malé a střední firmy kreditem ve svých reklamních platformách. Seznam uvolní českým podnikatelům až 100 000 000 CZK, Google přislíbil 340 000 000 USD a Facebook 100 000 000 USD.

Takovými znalostmi disponují marketingoví odborníci z iniciativy #spolecnetozvladneme. Správná reklamní strategie, se kterou začnete nyní, pomůže podpořit vaše podnikání, až se uvolní protikrizová opatření a život se vrátí k normálu. Navíc odborníci ze #spolecnetozvladneme většinu produktů a služeb poskytují na základě dobrovolného příspěvku, zbývající získáte s výraznými slevami.

Pokud chcete mít přehled, s čím vším můžete aktuálně počítat, doporučujeme vám, stáhněte si do telefonu Infokartu projektu od společnosti YourPass nebo pravidelně sledujte webové stránky https://spolecne-to-zvladneme.cz/

Publikováno: 03.04.2020, Autor: | autor: z dostupných zdrojů zpracovala redakce

Mohlo by vás zajímat

Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.

ČTĚTE DÁLE

Poradíme, jaké rostliny si vysadit do truhlíků
Poradíme, jaké rostliny si vysadit do truhlíků

Zahrada

Máte rádi stálezelené trvalky nebo bylinky, ale bohužel nevlastníte zahradu? Nevadí, poradíme, jaké vhodné rostliny do truhlíků si můžete vysadit.

Co je důležité při stavbě terasy…
Co je důležité při stavbě terasy…

Zahrada

Pokud chcete na své zahradě i odpočívat, pak jistě plánujete založení nebo již máte vybudovanou zahradní terasu. Ta se nejčastěji zakládá přímo u domu a je to pomyslný přechod mezi domem samotným a zahradou. Pojďme se společně podívat na to, jaký materiál se pro ni hodí, kde je vhodné místo pro její stavbu i jak by měla být ve výsledku velká.

Něžný host z amerických prérií kvete až do listopadu
Něžný host z amerických prérií kvete až do listopadu

Zahrada

Svíčkovec na zahradě patří mezi nenáročné trvalky, které kvetou po celé léto až do prvních mrazů. Jeho kvítky připomínají drobné motýlky.

Jak se zbavit pařezů na zahradě
Jak se zbavit pařezů na zahradě

Zahrada

Potřebujete-li odstranit ze zahrady pařezy, po přestárlých nebo nemocných stromech, které jste museli porazit, máte několik možností. Můžete je zdolat pomocí těžké techniky, nebo je umně zamaskovat a využít jako neotřelé dekorace. Kterou variantu zvolíte?

Dílna a její vybavení. Bez čeho se neobejdete?
Dílna a její vybavení. Bez čeho se neobejdete?

Zahrada

Zařizujete dílnu a nevíte, co všechno do ní pořídit, aby sloužila jako dobré zázemí pro dům či zahradu? Poradíme vám!

Přírodní zahrada může být i ta vaše
Přírodní zahrada může být i ta vaše

Zahrada

Chcete poznat principy přírodní zahrady? Jsou jednoduché a možná už některé z nich provádíte v praxi. Co je tedy přírodní zahrada a jak jí dosáhnout?

Lopatičky dejte trpaslíkům, na zahradu patří technika
Lopatičky dejte trpaslíkům, na zahradu patří technika

Zahrada

Dnešní uspěchaná doba nemusí znamenat nepořádek a chaos na pozemku kolem domu. Na zahradu patří technika. Ruční nářadí nahradily zahradní stroje.

Malý balkón jako mini relaxační zóna
Malý balkón jako mini relaxační zóna

Zahrada

Vlastníte malý balkón, který téměř nevyužíváte? Můžete si z něj vytvořit příjemné místo na relaxaci. Stačí několik málo úprav a vhodná zeleň.

Na zahradu patří i rostliny odpuzující klíšťata a další havěť
Na zahradu patří i rostliny odpuzující klíšťata a další havěť

Zahrada

Klíšťata nežijí pouze v lesích, ale vyskytují se i na našich zahradách. Zde se však můžeme chránit a vysadit na pozemku rostliny odpuzující klíšťata.

Skleník – ideální řešení pro milovníky zahrady
Skleník – ideální řešení pro milovníky zahrady

Zahrada

Kromě zahradního domku na nářadí, který opravdu využije každý, kdo na zahradě rád pracuje a vlastní zahradní techniku či nářadí, využije každý milovník zahradničení také pařník nebo skleník. Právě skleník může mít mnoho podob a na výběr máme z mnoha materiálů, rozhodně není k mání pouze tradiční sklo. Vůbec dokonce není pravda, že se skleník vejde jen na velkou zahradu, i na malých pozemcích totiž můžete zvolit stavbu o půdorysu několika málo metrech čtverečních nebo dokonce variantu přistavěnou ke stěně domu nebo jiné zahradní stavby.

Doupné stromy v zahradách pomáhají ptactvu
Doupné stromy v zahradách pomáhají ptactvu

Zahrada

V lesích zůstávají doupné stromy ponechány přesto, že bývají napadené, odumřelé, skácené atd. Existují nejrůznější projekty na ochranu doupných stromů, které jsou podporovány hlavně společností Lesy České republiky. I my však na našich zahradách můžeme ptactvo podporovat právě tím, že jim zde nějaké stromy k hnízdění a přebývání ponecháme.

Chata po zimě si žádá generálku. Na co nezapomenout?
Chata po zimě si žádá generálku. Na co nezapomenout?

Zahrada

Jaro zaklepe na dveře ani ne za měsíc a s ním ožijí naše chaty, chalupy a zahradní kolonie. Na zimu jste jistě víkendové domy důkladně zazimovali, ale i tak vás na jaře čeká hromada práce, než se budete moci usadit od křesla a užívat si venkovský klid. Vyhrňte si rukávy, jdeme na to!