Jak pomoci podnikání v době koronavirové? Využijte každou pomoc

Přemýšlíte, jak dát vědět o vašem otevřeném zahradnictví co nejvíce lidem? Potýkáte se s existenčními starostmi a nevidíte cestu ven? #spolecnetozvladneme nabízí pomoc všem.

Jak pomoci podnikání v době koronavirové? Využijte každou pomoc
Jak pomoci podnikání v době koronavirové? Využijte každou pomoc (Zdroj: shutterstock.com)

Otevřená zahradnictví poskytují možnost vrhnout se na zahradničení, nakoupit si semínka a začít sázet. Zamyslete se, zda letos nezasadit více zeleniny, ovoce, brambor – samozásobitelství se teď stane velkým trendem, ušetříte v sezoně značné množství financí a jistě se ve vašem okolí najde někdo, komu přebytky z vaší zahrádky pomůžete. V dnešní době platí více než kdy jindy, že solidarita nám pomůže přežít to nejhorší období. Protože SPOLEČNĚ TO ZVLÁDNEME!

Kdo má srdce, pomáhá

Většina nás se staví ke koronakrizi čelem a každý se snaží pomoci druhým podle svých schopností. Jedni šijí roušky, jiní hledají lék, další tisknou ochranné pomůcky a někteří zase využívají svých profesních znalostí, aby pomohli lidem překlenout dobu částečných či úplných výpadků příjmů.

I proto vznikla iniciativa #spolecnetozvladneme, kterou založili přední odborníci z finančnictví, marketingu, dotací, práva či energií, aby pomohli všem potřebným – firmám i jednotlivcům, překlenout náročné období například tím, že je provedou džunglí vládní pomoci.

Odborníci na marketing zase poradí, jak se zviditelnit, protože teď jsou k tomu na trhu ideální podmínky. Kdo nepracuje na zahrádce, sedí u počítače, což vede k růstu návštěvnosti internetových médií. Více návštěvnosti a méně inzerentů vede ke zlevnění ceny za proklik. Za méně peněz se tak dostane informace o vašich produktech k více lidem.

Tři největší PPC giganti plánují podpořit malé a střední firmy kreditem ve svých reklamních platformách. Seznam uvolní českým podnikatelům až 100 000 000 CZK, Google přislíbil 340 000 000 USD a Facebook 100 000 000 USD.

Takovými znalostmi disponují marketingoví odborníci z iniciativy #spolecnetozvladneme. Správná reklamní strategie, se kterou začnete nyní, pomůže podpořit vaše podnikání, až se uvolní protikrizová opatření a život se vrátí k normálu. Navíc odborníci ze #spolecnetozvladneme většinu produktů a služeb poskytují na základě dobrovolného příspěvku, zbývající získáte s výraznými slevami.

Pokud chcete mít přehled, s čím vším můžete aktuálně počítat, doporučujeme vám, stáhněte si do telefonu Infokartu projektu od společnosti YourPass nebo pravidelně sledujte webové stránky https://spolecne-to-zvladneme.cz/

Publikováno: 03.04.2020, Autor: | autor: z dostupných zdrojů zpracovala redakce

Mohlo by vás dále zajímat

Naučte se svářet obloukem

Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.

Jak se svařuje elektrodami, CO nebo tigem? Naučíme vás svařovat obloukem. Nezapomeňte si ochranné pomůcky.

Rybník Rožmberk

Rádi poznáváte nová místa? Dnes se podíváme k rybníku Rožmberk.

Krokusy a jejich pěstování

Michal Plundra představí krokusy a popovídá o jejich pěstování

Povídání o chryzantémách

Povídání o chryzantémách

Projekt zlepšení vzhledu Prahy 1

Dnes se podíváme na projekt zlepšení vzhledu Prahy 1. Pan Oldřich Lomecký nám vysvětlí, o co se přesně jedná.

Sběratel krabiček od sirek

Kumyxafista je člověk, který sbírá krabičky od zápalek včetně zápalek a s jedním takovým se dnes seznámíte.

ČTĚTE DÁLE

Lobelky vnesou do zahrady záplavu barev a květů
Lobelky vnesou do zahrady záplavu barev a květů

Zahrada

Lobelky jsou jedny z nejoblíbenějších letniček vysazovaných do truhlíků a nádob. Skvěle vypadají v nejrůznějších závěsných nádobách.

Jak zjistit a ovlivnit kvalitu vody?
Jak zjistit a ovlivnit kvalitu vody?

Zahrada

Voda je nezbytná pro veškeré formy života. Bohužel, znečištění vody je stále rostoucím problémem, který ohrožuje jak ekosystémy, tak lidské zdraví.

Použití rostlin se zajímavou texturou
Použití rostlin se zajímavou texturou

Zahrada

Rostliny s jedinečnou texturou přinášejí do zahradního designu a interiérů zcela nový rozměr. Dokážou okouzlit a přidat do prostoru zajímavý vizuální prvek.

Od semínka po sklizeň: Jak úspěšně pěstovat chilli papričky doma
Od semínka po sklizeň: Jak úspěšně pěstovat chilli papričky doma

Zahrada

Pěstování chilli papriček je zábavné a přináší řadu výhod – budete mít po ruce čerstvé domácí papričky a můžete si vybrat z široké škály odrůd.

Gutace a transpirace aneb Když rostliny pláčou
Gutace a transpirace aneb Když rostliny pláčou

Zahrada

Porozumění procesům gutace a transpirace je zásadní pro pochopení, jak rostliny regulují svou vodní bilanci a jak reagují na různé environmentální podmínky.

Plánování relaxační zahrady: Tipy pro malé stylové zahrady
Plánování relaxační zahrady: Tipy pro malé stylové zahrady

Zahrada

Vytvoření relaxační zahrady ve vašem malém venkovním prostoru může být úžasným způsobem, jak si užít klid a pohodu bez ohledu na velikost vašeho pozemku.

Co dělat s nerovnou plochou trávníku
Co dělat s nerovnou plochou trávníku

Zahrada

Trávník je základní prvek mnoha zahrad a venkovních prostorů i místo pro odpočinek. Co dělat, když se naše zahrada nebo dvůr potýká s nerovnou plochou?

I balkon můžete zalévat pohodlně
I balkon můžete zalévat pohodlně

Zahrada

I závlaha na balkoně může být snadná. Můžete si sem pořídit šikovné pomocníky, kteří vám pomůžou s tím, abyste s konví nemuseli běhat moc často.

Zjednodušte si péči o rostliny se samozavlažovacími květináči
Zjednodušte si péči o rostliny se samozavlažovacími květináči

Zahrada

Samozavlažovací květináč je skvělým pomocníkem při pěstování na balkonu i terase, ale i doma či na zahradě. Jaké výhody vám tyto speciální nádoby přinesou?

Vyberte rostlinám nádoby na míru
Vyberte rostlinám nádoby na míru

Zahrada

Víte, jaká je vhodná velikost nádoby na rostliny? Užitkové rostliny na balkoně či terase vyžadují vhodně velké nádoby, které jim dodají vše, co potřebují.

Poradíme, jaké rostliny si vysadit do truhlíků
Poradíme, jaké rostliny si vysadit do truhlíků

Zahrada

Máte rádi stálezelené trvalky nebo bylinky, ale bohužel nevlastníte zahradu? Nevadí, poradíme, jaké vhodné rostliny do truhlíků si můžete vysadit.

Co je důležité při stavbě terasy…
Co je důležité při stavbě terasy…

Zahrada

Pokud chcete na své zahradě i odpočívat, pak jistě plánujete založení nebo již máte vybudovanou zahradní terasu. Ta se nejčastěji zakládá přímo u domu a je to pomyslný přechod mezi domem samotným a zahradou. Pojďme se společně podívat na to, jaký materiál se pro ni hodí, kde je vhodné místo pro její stavbu i jak by měla být ve výsledku velká.