Designový svícen

Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.

Chcete si vyzdobit venkovní sezení pod pergolou, či na terase, a nebo v altánu a nevíte čím? My vám poradíme. Zkuste si vyrobit originální designový svícen. Potřebovat budete maltu, papírovou krabici, nůžky, řezák, izolepu, rukavice, igelit, pet lahev a kamínky. Začneme tím, že krabici vysteleme igelitem. Ten si nůžkami ustříhneme a lepenkou přilepíme ke krabici. V kýblu namícháme řidší maltu. Maltu nalejeme do 2/3 krabice. Pak vezmeme pet lahev plnou vody a natlačíme ji naležato do malty, mírně přes polovinu. Na závěr na maltu nasypeme drobné kamínky a vytvoříme kamenný povrch. Necháme zatvrdnout do druhého dne. Pak lahev rozřízneme, vylejeme vodu a lahev vyndáme. Ztvrdlý blok vyklepneme z krabice, dovnitř postavíme svíčku a máme svícen hotový.

Publikováno: 25.09.2016, Autor: Vychytávky Ládi Hrušky 2016 (20)

Mohlo by vás dále zajímat

Jak vyrobit květináče z PET lahví

Jak vyrobit květináče z PET lahví

Úložný prostor - ozdobné krabice

Úložný prostor - ozdobné krabice

Box na toaletní potřeby z kartonu

Nevíte, kam si dávat toaletní potřeby, abyste v nich měli pořádek? Zjistíte, jak si z kartonové krabice, látky, provázku a tavné pistole vyrobíte stylový box na toaletní potřeby.

Výroba kufříku na výtvarnou výchovu

Výroba kufříku na výtvarnou výchovu z krabice od bot

Hravé jídlo pro králíčka

Pokud vlastníte králíčka, ukážeme, jak si z florbalového míčku, ruličky od utěrek a kartonové krabice vyrobit zábavný způsob na podávání jídla.