Box na toaletní potřeby z kartonu

Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.

Jste rádi kreativní a rádi doma tvoříte? Ukážeme vám, jak si ze staré krabice od bot vyrobit pěkný úložný box na toaletní potřeby. Na výrobu boxu na toaletní potřeby budeme potřebovat kartonovou krabici například od bot, kus látky, nůžky, provázek a tavnou pistoli. Začneme tím, že do krabice a přes její okraje nalepíme kus připravené látky. Z vnější strany látku lepíme přes okraj, přibližně s pěticentimetrovým přesahem. V dalším kroku uděláme tavnou pistolí tenkou linku tavnou hmotou po obvodu krabice. Začneme od spodní hrany. Vezmeme provázek a přiložíme ho do tavné hmoty, aby se přilepil na krabici. Provázkem omotáváme krabici směrem k hornímu okraji, ale provázek ukončíme v místě, kde nám pár otočkami překryje látku. Opět zatavíme tavnou pistolí a box na toaletní potřeby máme hotový.

Publikováno: 4.5.2017, Autor: Prima Nápady

Mohlo by vás dále zajímat

Úložný prostor - ozdobné krabice

Máte doma nepoužívanou krabici a staré povlečení? Můžete si z nich vyrobit ozdobnou krabici jako úložný prostor na všelijaké věci.

Ptačí krmítko za dvacku

Praktické krmítko pro krmení ptáčků z krabice od džusu je hitem upcyklace, které mohou vyrobit i děti. Dejte krabici podobu sovy, a krmítko bude i designově zajímavé.

Škrábadlo z plechovek

Škrábadla jsou skvělá věc pro naše mazlíčky. Můžete si je z plechovek, provázku, tavné pistole a kartonové krabice vyrobit i sami doma.

Výroba kufříku na výtvarnou výchovu

Výroba kufříku na výtvarnou výchovu z krabice od bot

Výroba roztomilého květináčku z plechovky

Jak vyrobit květináč z plechovky

Jak vyrobit originální lampu do zahradního altánu

Jak vyrobit originální lampu do zahradního altánu