Úložný prostor - ozdobné krabice

Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.

Od dnešního dne, už si budeme pamatovat, že staré krabice od bot nebo od banánů a staré povlečení, které se nám už nelíbí, do popelnice nepatří! Ukážeme vám, jak z těchto krabic a povlečení vyrobit ozdobné krabice například pro uložení ručníků v koupelně. Vezmeme si krabici požadovaného tvaru a položíme na rozprostřené povlečení. Poměříme všechny strany a necháme malý přesah, který zahname do krabice. Jelikož je povlečení dvojité, po obstřižení požadované velikosti jej přestřihneme na dvě stejné části. Jednu část použijeme na vnitřní stranu krabice a jednu na potažení vnější části. Nejdříve pomocí tavné pistole vlepíme vnitřní část a následně vnější, kterou zakončíme zahnutím přes hranu krabice. Z provázku si vyrobíme ouška, přilepíme tavnou pistolí a máme hotovo.

Publikováno: 19.2.2017, Autor: Vychytávky Ládi Hrušky 2016 (8)

Mohlo by vás dále zajímat

Jak správně vybrat lůžkoviny

Víte, jaké lůžkoviny jsou pro vás nejlepší?

Jak vybrat povlečení

Jak vybrat povlečení

Vyrobte si sedací "pufík" například ze starého prostěradla!

Pokud vám doma přebývá starší povlečení nebo prostěradla, nemáte pro ně využití a vyhazovat do popelnice se vám nechce, máme pro vás šikovný nápad, jak si vyrobit sedací pufy.

Vhodný výběr lůžkovin

Vhodný výběr lůžkovin

Antibakteriální vysavače

Antibakteriální vysavače

Box na toaletní potřeby z kartonu

Nevíte, kam si dávat toaletní potřeby, abyste v nich měli pořádek? Zjistíte, jak si z kartonové krabice, látky, provázku a tavné pistole vyrobíte stylový box na toaletní potřeby.