Plechové stojánky na ručníky

Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.

Rádi tvoříte a rádi si doma vyrábíte užitečné a funkční dekorace? Ukážeme vám, jak si z plechovek od kompotu vyrobit krásné stojánky na ručníky. Na výrobu stojánku na ručníky budeme potřebovat plechovky od kompotu, ubrousek, například s motivem vlčích máků, bílou barvu ve spreji, nůžky a vodou ředitelné lepidlo. Začneme tím, že si plechovky nastříkáme a necháme barvu zaschnout. Vystříhneme si z ubrousků vlčí máky a použijeme jen vrsstvu papíru s potiskem. Na plechovky naneseme tenkou vrstvu lepidla, na ni přilneme vystřižené vzory, necháme zaschnout, vložíme smotané ručníky a krásné stojánky na ručníky z plechovek jsou hotové.

Publikováno: 4.5.2017, Autor: Prima Nápady

Mohlo by vás dále zajímat

Polička na ručníky

Kdo jiný než Láďa Hruška! Pobaví, poradí, sežene, vyzkouší, vymyslí, předvede, ušetří, uvaří… Přijede k vám na zahradu, do dílny i do kuchyně! Triky, rady, vychytávky, ale i nejcennější rodinné recepty přímo z vašich domovů

Jak si vyrobit poličku na ručníky

Jak si vyrobit poličku na ručníky snadno a rychle poradí Láďa Hruška.

Škrábadlo z plechovek

Škrábadla jsou skvělá věc pro naše mazlíčky. Můžete si je z plechovek, provázku, tavné pistole a kartonové krabice vyrobit i sami doma.

Příborník z plechovek

Jak si doma vyrobit příborník z plechovek.

Vyrobte si stojánek na deštníky za staré pneumatiky

Stojánek na deštníky za staré pneumatiky

Krmítko pro ptáčky z plechovky

Pokud se vám doma váli stará plechovka, můžete si ji nůžkami, barvou ve spreji a dalšími ozdobami přeměnit na krmítko pro ptáčky.