Polička na ručníky

Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.

Všichni známe situaci, kdy jsme na návštěvě, umýváme si v koupelně ruce a najednou zjistíme, že nevíme, kde jsou ručníky. Ukážeme si, jak vyrobit vychytanou poličku na ručníky, kterou nám bude závidět každá návštěva. Na výrobu poličky na ručníky budeme potřebovat několik plechovek například od okurek. Do dna plechovek vyvrtáme otvory a plechovky natřeme bílou barvou. Ubrouskovou metodou ozdobíme plechovky. Ubrousková metoda se provádí tak, že si vezmeme ubrousek, vytrhneme opatrně vzor, který se nám líbí a nejsvrchnější vrstvu s potiskem přilneme k plechovce. Následně přetřeme vodou ředitelným lepidlem. Takto ozdobené plechovky můžeme ještě doplnit přilepením krajky pod horní okraj. Dále si vezmeme dostatečně velké prkno nebo kus překližky na který umístíme plechovky. Prkno si také předem natřeme na bílou barvu. Skrze otvor na dně plechovek je připevníme k prknu. Celé prkno připevníme na stěnu, do plechvek uložíme smotané ručníky a máme hotovo.

Publikováno: 29.4.2018, Autor: Vychytávky Ládi Hrušky

Mohlo by vás dále zajímat

Plechové stojánky na ručníky

Schází vám odkladný prostor na ručníky? Z plechovek, ubrousku, barvy ve spreji a vodou ředitelného lepidla si jednoduše můžete vyrobit stojánky na ručníky.

Jak si vyrobit poličku na ručníky

Jak si vyrobit poličku na ručníky snadno a rychle poradí Láďa Hruška.

Vyrobte si praktický příborník z plechovek

Jak vyrobit příborník ze starých plechovek jednoduše a rychle

Dokážete si vyrobit takto stylové police na ručníky?

Výroba praktické police do koupelny

Výroba praktického držáku na ručníky do koupelny

Pro zútulnění koupelny si vyrobíme praktický držák na ručníky.

Škrábadlo z plechovek

Škrábadla jsou skvělá věc pro naše mazlíčky. Můžete si je z plechovek, provázku, tavné pistole a kartonové krabice vyrobit i sami doma.