Letní osvěžení

Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.

Blíží se nám léto a všichni se v parných dnech budeme chtít osvěžit. Někomu stačí zmrzlina, chlazené ovoce a limonády nebo minerálky. Proč si nevyrobit osvěžující nápoj doma? Použít můžeme zeleninu i ovoce. Pan Jiří Nádvorník nám představí své recepty. Nachystejte si vodu, led, meloun, limetku, mátu, okurek, zázvor a jahody, či jiné ovoce. Vše si omyjete a nakrájejte. Připravíte si dva nápoje. Přesný postup najdete v našem videu.

Publikováno: 6.6.2019, Autor: Vychytávky Ládi Hrušky 2016 (15)

Mohlo by vás dále zajímat

Jarní rostliny v kuchyni

Rádi se vyhýbáte užívání léků? Zkuste podle našeho návodu využít luční rostlina tak, jak by Vás to možná ani nenapadlo.

Opilý ananas

Pokud máte rádi ananas, můžete si z něj, marinády z rumu, citronu a medu uvařit opilý ananas, který vám obohatí grilování.

Vonná svíčka proti hmyzu

Kdo jiný než Láďa Hruška! Pobaví, poradí, sežene, vyzkouší, vymyslí, předvede, ušetří, uvaří… Přijede k vám na zahradu, do dílny i do kuchyně! Triky, rady, vychytávky, ale i nejcennější rodinné recepty přímo z vašich domovů

Vonná svíčka proti hmyzu

Jak si vyrobit vonnou svíčku, která bude odpuzovat hmyz.

Ledový čaj z Ameriky

Pokud máte rádi ledový čaj, nemusíte si ho nadále kupovat, ale můžete si ho z vody, cukru, citrónu, limetky a třech pytlíčků černého čaje připravit doma sami.

Bazalková semínka v nápojích

Bazalku známe asi všichni. Existují ale i bazalková semínka, která můžete využít například na výrobu ranního nápoje, nebo perlivého nápoje z jahod.