Zdravá syrová strava

Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.

Dnes se seznámíme se zdravou syrovou stravou, která se nazývá RAW strava. Představí nám ji manželé Petříčkovi. Nejprve si připravíme sladký koláč. Potřebovat budeme natural kešu oříšky, vlašské oříšky, datle, kokos, rozinky, citron, mák a jablka. Kešu oříšky rozemeleme v mixéru. Přidáme vlašské ořechy a namočené datle. Vytvořenou hmotu dáme do koláčové formy. Necháme v lednici vychladit a připravíme náplň. Umixujeme kokosovou šlehačku přidáme namočené datle, rozinky a citronovou šťávu. Rozmixujeme. Vytvořenou hmotu smícháme s mákem. Rozprostřeme na korpus. Dále položíme nakrájená jablka a kokos. Na závěr uvidíme ukázky jídel připravených jako raw strava a podíváme se na přípravu slaného receptu rajčatovo paprikové palačinky, plněné dipem z kešu a papriky, doplněné špagetami z okurky, salátem a klíčky.

Publikováno: 17.05.2019, Autor: Gondíci s. r. o. (16)

Mohlo by vás dále zajímat

Druhy exotického ovoce

Druhy exotického ovoce

Pěstování jujuby

O pěstování rostliny jujuby (čínské datle).

Recept na kešunézu

Znáte majonézu z kešu oříšků? Naučíme vás tuto zajímavou pochutinu připravit, abyste si mohli obohatit jídelníček zdravým pokrmem.

Jak připravit chutný raw dort

Víte, co přesně znamená raw potraviny a recepty z nich? Pokud máte chuť na výborný sladký dezert, podívejte se na video.

Jak vyrobit netradiční adventní svícny

Jak vyrobit netradiční adventní svícny

Čím v zimě přikrmovat ptáčky

Čím v zimě přikrmovat ptáčky