Originální nápady do interiéru

Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.

Stalo se už téměř pravidlem, že v reportážích navštěvujeme zajímavě domy i zahrady. Se štábem Receptáře jsme se opět po letech vypravili do domu Miroslava Vaňka, abychom se zeptali, co se u nich v domě za tu dobu změnilo. Asi nejviditelnější změnou bylo rozšíření zimní zahrady a s ní i nový sklon střechy, který byl nutný kvůli zimnímu slunci. Paprsky se kvůli sklonu střechy jinak lomí a jak pan Vaněk říká, v zahradě nyní je více světla i tepleji. Také nám představil své nové studenovodní akvárium s rybami, umístěné v aranžované jeskyni s kulisou ledovců.

Publikováno: 1.4.2008, Autor: Receptář prima nápadů 2008 (2)

Mohlo by vás dále zajímat

21. díl, série 3 - Petr Vaněk - Svářeč/Sochař

Petr Vaněk se k řemeslu dostal trochu oklikou. Vystudoval lesnickou školu, ale spíš ho to táhlo k umění. Stal se proto svářečem a sochařem, který vytváří svoje díla ze šrotu a dalšího materiálu.

20. díl, série 3 - Petr Kovařík - Výrobce čokolády

Petr Kovařík vyměnil práci v korporátu za sladší povolání a spolu se svojí partnerkou vyrábí čokoládu. Jejich specializací jsou bean-to-bar čokolády, u kterých kontrolují maximální kvalitu už od výběru kakaových bobů až po jejich samotné zpracování. Důlež

Co si vyrobit z mušlí a kamínků

Také máte doma spoustu mušliček z dovolených na které se vám práší a zabírají místo? Vyrobte si z nich zajímavou dekoraci.

Jak využít mušle nebo kamínky z dovolené

Tip na využití suvenýrů z moře jako dekorace do bytu.

Záchranná stanice pro zraněná zvířata

Záchranná stanice pro zraněná zvířata

Rekonstrukce střechy

Rekonstrukce střechy