Chystáte posezení s přáteli na zahrádce? Vhod vám přijde party stan i plynový zářič!

Kdy jindy se sejít s přáteli, na které nemáte během roku moc času, než v létě? Abyste ale byli připraveni na všechny rozmary počasí, není radno sedět venku jen tak. Ideální je posezení pod pergolou. Když ji ale nemáte, vystačíte si i s párty stanem. Aby vám večer nebyla zima, umístěte do něj plynové topidlo.

Chystáte posezení s přáteli na zahrádce? Vhod vám přijde party stan i plynový zářič!
Chystáte posezení s přáteli na zahrádce? Vhod vám přijde party stan i plynový zářič! (Zdroj: WEBTIP s.r.o.)

Jak vybrat party stan?

Párty stan zajistí vám i vašim hostům ochranu jak před slunečními paprsky, tak před větrem a deštěm. Může mít mnoho podob, rozdíl je i v kapacitě. Do některého party stanu se vejde pár osob, do jiného stovky. Takové přístřešky najdete třeba na hudebních festivalech nebo různých kulturních akcích.

Chystáte posezení s přáteli na zahrádce? Vhod vám přijde party stan i plynový zářič!
Chystáte posezení s přáteli na zahrádce? Vhod vám přijde party stan i plynový zářič! (Zdroj: WEBTIP s.r.o.)

Na co se při koupi party stanu zaměřit?

  • Party stan by měl jít rychle a jednoduše postavit. Když totiž začne lít jako z konve, každá vteřina se vleče jak hodina. Ideální volbou jsou nůžkové party stany, které jen rozbalíte, upevníte a tím montáž končí.
  • Důležitá je i odolná konstrukce, která odolá i silnějšímu větru. Fajn jsou stany se zesílenou konstrukcí, obvodovým rámem kolem země a výztuhou střechy.
  • Než si stan koupíte, je dobré si změřit volný prostor na zahradě. Při stavbě by bylo pozdě zjistit, že vaše zahrada je malá a stan příliš velký.
  • Velikost stanu přizpůsobte i počtu lidí, kteří se do něj mají vejít.
  • Hledáte ochranu nejen před deštěm, ale i větrem? Pak si pohlídejte, aby stan disponoval bočnicemi, nebo aby se k němu daly aspoň dokoupit.

Víte, že na trhu najdete i párty stany s nehořlavými plachtami?

Jak vybrat plynový zářič?

Mít na zahradě párty stan je fajn, když ale začne pršet, foukat vítr a teploty klesnou o několik stupňů níž, může nastat problém. Buď se s hosty budete muset přemístit domů, nebo je budete muset poslat pryč. Kdo by se taky chtěl druhý den probudit s rýmou, kašlem, nebo dokonce angínou? Aby vám nic z toho nehrozilo, kupte si ještě plynový zářič. Jeho regulovatelný výkon je 5-12 kW, je vybaven piezo zapalováním a bezpečnostním ventilem, který přeruší přívod plynu do hořáku v případě pádu.

Někdo ho možná zná jako přenosné plynové topidlo nebo plynový tepelný zářič. Je jedno, jak ho nazýváte, důležité je, že díky němu můžete na balkoně, terase, v párty stanu nebo v altánu sedět i pozdě večer i během podzimních večerů.

Chystáte posezení s přáteli na zahrádce? Vhod vám přijde party stan i plynový zářič!
Chystáte posezení s přáteli na zahrádce? Vhod vám přijde party stan i plynový zářič! (Zdroj: WEBTIP s.r.o.)

Jaké jsou přednosti plynového zářiče?

  • Vysoký výkon s minimální spotřebou.
  • K jejich provozu nepotřebujete elektřinu.
  • Jsou cenové dostupné.
  • Nabídka provedení je široká.
  • Mají moderní vzhled.

Náš tip: Když se pro koupi tepelného zářiče rozhodnete, dejte si pozor na spotřebu a výhřevnost. To ovlivňuje i místo, kam chcete zářič umístit. Podcenit nesmíte ani design a výbavu.

Publikováno: 12.08.2020, Autor: | autor: Komerční prezentace

Mohlo by vás dále zajímat

Používání infrazářičů

Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.

Používání infrazářičů

Vychytaný gril na gyros

Vzpomínku na Řecko nám navodí vychytaný gril na gyros sestrojený z dílů „co dům dal“.

Rododendrony v zimě

Pěstování rododendronů v zimním období, jejich ochrana proti mrazům.

Karlozor a špatně dodané cihly ze stavebnin

Víte, co se stane, když vám na stavbu přivezou špatné cihly, vy je nanosíte do sklepa? Musíte je zase nanosit zpět a nechat přivézt jiné. Fachmani to zažili také. Místo akustické cihly broušené přivezli nebroušenou.

Oprava vypadlých šuplíků z komody

Pokud máte doma rozbitou komodu, nejspíše máte povolené zámky. Proto vám prozradíme, jak komodu rozebrat a následně opravit pomocí polyuretanového lepidla.

Karlozor a uřízlé fitinky

To se tak na stavbě občas stane. Chcete pustit vodu a řemeslník vám flexou odřízne například fitinky. A je po ptákách a po vodě.