Snadný přechod od kojení k samostatnému pití

Uplynul rok od přinesení novorozence z porodnice domů. Z malého miminka vyrostl rovnocenný človíček, který zkoumá a objevuje svět. Je tak na čase mu ukázat, že kojení a krmení z láhve se brzy stane minulostí. K tomu přechodu pomůže trénovací láhev netekoucí PP 240ml 12+ od Bayby (BFB 6110 a BFB 6111)

Snadný přechod od kojení k samostatnému pití
Snadný přechod od kojení k samostatnému pití (Zdroj: Bayby)

Pohodlně a bez kapání

Trénovací lahev netekoucí 12m+ s objemem 240 ml je tvarově přizpůsobena ručičkám dítěte staršího jeden rok. Měkké silikonového pítko zajišťuje příjemný pocit při pití a usnadňuje tak přechod k samostatnému pití a zároveň je jemné k dětským dásním. Nevylévací pítko pak zajišťuje plnou ochranu před nepořádkem.

Snadný přechod od kojení k samostatnému pití
Snadný přechod od kojení k samostatnému pití (Zdroj: Bayby)

Snadné uchopení

Širší dno a hrdlo, se zúžením uprostřed zajišťuje stabilitu při postavení na rovný povrch. Pohodlné držení v jemném dětském úchopu obstarávají odnímatelná ergonomicky tvarovaná protiskluzová držátka. Víčko lahve je zabezpečeno proti vytečení obsahu a otevírá se otočením.

Designové řešení

Na modré variantě lahvičky s modrofialovými úchyty děti naleznou motiv tygra a ptáčka. Ve fialové variantě s fialovo-modrými úchopy pak ratolesti najdou žirafu a sloníka.

Snadný přechod od kojení k samostatnému pití
Snadný přechod od kojení k samostatnému pití (Zdroj: Bayby)

Vždy přehled o množství

Přehledná stupnice v designovém provedení grafických srdíček pomáhá správně dávkovat obsah lahvičky, a navíc odolá i intenzivnímu používání. Údržba je přitom pohodlná a kartáček na čištění lahví se dostane pohodlně i do stran u dna.

Lahvička je vyrobena z vysoce kvalitních a zdravotně bezpečných materiálů, především z polypropylenu (PP). Žádná součást lahve BAYBY neobsahuje Bisphenol-A (BPA) ani jiné toxické látky.

Publikováno: 29.06.2020, Autor: | autor: Komerční prezentace

Mohlo by vás dále zajímat

Jak vyrobit koště z pet lahví

Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.

Láďa Hruška vyrábí koště z pet lahví.

Květináče z pet lahví

Sháníte květináč, ale žádný nevypadá přesně tak, jak si představujete? Ukážeme, jak si z pet lahví, disku, tavné pistole a barvě ve spreji vyrobíte originální květináče.

VLH - Jak odstranit etiketu

S pozůstatky etiket máme problém asi každý. Pepa vám ukáže, jak etiketu odstranit pouze pomocí majonézy.

Kuželky z PET lahví

Z PET lahví se dá vyrobit spousta věcí. Jednou z nich můžou být i kuželky, na které krom lahví budete potřebovat kamínky, barvu, nálevku, nůžky a lepicí pásku.

Jak si vyrobit zásobník na igelitky z PET lahve

Shromažďovat spoustu tašek v jedné větší může postupem času být otrava. Z PET lahví se dá jednoduše vyrobit vychytaný zásobník.

Co s PET lahvemi?

Máte doma prázdnou PET lahev? Ukážeme několik možností, jak lahve využít. Jedna z nich je třeba držák na těstoviny, nebo kancelářské potřeby.