Nádherný masivní nábytek do domu, bytu i na chalupu

Rozhodli jste se, že skoncujete se starým nábytkem a vyměníte ho za nový? Poradíme vám, kde pořídíte nádherný a stylový nábytek do domu, bytu i na chalupu. Tentokrát jsme hledali inspiraci v zemích Latinské Ameriky.

Nádherný masivní nábytek do domu, bytu i na chalupu
Nádherný masivní nábytek do domu, bytu i na chalupu (Zdroj: shutterstock.com)

 

Nábytek dělá domov

Není pochyb o tom, že nábytek dělá domov. Jestliže se v přítomnosti svého stávajícího nábytku necítíte nejlépe, anebo se právě stěhujete do Vašeho nového bydlení, vyberte si takový nábytek, který naplní Váš interiér pohodou. Pokud máte rádi nábytek z masivu a jsou Vám blízké země Latinské Ameriky, nechte se inspirovat kolekcemi krásného nábytku z druhého konce světa, který najdete u společnosti Sob Nábytek.

Rio v čistém světlém odstínu

Nábytková kolekce z masivu borového dřeva Rio, to je první zástupce, který hrdě reprezentuje populární jihoamerický styl. Díky své světlé barvě vnese k Vám domů optimismus a rozzáří i tmavé kouty. Náš tip: Světlý nábytek skvěle vynikne na pozadí barevných stěn. Zde doporučujeme zvolit některý z pěkných zemitých odstínů. Komody, skříňky a ostatní kousky se právem pyšní ručně opracovanými starožitnými efekty, doplněnými krásným kováním a úchyty. Pokud toužíte po bílém ložnicovém nábytku, nastěhujte si do ní postel s bílým čelem dekorovanou výplní v barvě přírodního dřeva.

Bogota do kuchyně i jídelny

Co může být jihoameričtějšího než Bogota. Nábytková kolekce s tímto názvem v odstínu světlého dřeva, opět se jedná o masiv borovice, nás zaujala především svými stoly, židlemi a dalšími prvky, ze kterých vykouzlíte ten nejútulnější jídelní kout. Ať už v rohu kuchyně, v jídelně, anebo třeba na chalupě. Tento druh nábytku si velmi oblíbili majitelé restaurací. Důvod je prostý. Jejich hostům zde totiž nejen dobře chutná, ale také se jim neobyčejně komfortně stoluje.

Nejoblíbenější Mexiko Hacienda

Ovšem největší oblibě se těší tradiční styly Mexiko Hacienda a El Paso. Hacienda vedle komod, skříní a jídelního nábytku nabízí stylové postele s tak velkorysým úložným prostorem, že schovají i člověka. Truhly v mexickém stylu se hodí i do dětského pokoje. Malí piráti si do nich mohou ukládat své poklady. Truhly z dřevěného masivu vypadají mnohem lépe a navíc tajemněji než plastové úložné boxy. Za zmínku dále stojí nábytek do předsíně, jako jsou truhly, poličky a odkládací stolky.

El Paso nezůstává pozadu

Nábytek do předsíně zahrnuje také řada El Paso, která na žebříčku popularity, ale ani v bohatosti sortimentu, nezůstává za Haciendou pozadu. Jako zajímavý solitér si můžete do předsíně nebo pracovny postavit pohodlné křesílko. Jestliže preferujete vysoké sezení, pak by tu vedle tradičních mexických židlí byla ještě barová židlička. Ovšem pozor, pokud se na ni posadíte, nepřehánějte to s tequillou. Dámy a pánové, tak to byla jen malá ochutnávka z meníčka mexického nábytku. Více na vás čeká na www.sobnabytek.cz.

Komerční článek

Publikováno: 11.04.2019

Mohlo by vás dále zajímat

Druhy dřevěného zahradního nábytku

Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.

Z jakých dřev se dnes vyrábí zahradní stolek nebo židle? Poradíme Vám s ideálním výběrem zahradního dřevěného nábytku.

Jak si zrenovovat starý nábytek?

Jak si zrenovovat starou almaru, kterou jste našli na půdě?

Zahradní nábytek

Zahradní nábytek

Krajkový nábytek

Nábytek v dnešní době můžete vyrobit z mnoha materiálů. Co zkusit jej ozdobit krajkami?

Paletový nábytek

Paletový nábytek

Renovace nábytku a leštění chromu

Uměli byste vyleštit chromové části vašeho nábytku, kolo nebo vodovodní baterii? Hlavně nepoužívejte drátěnku, jinak chrom poškrábete. Ukážeme Vám, jak na to!