Objevte originální prvky zahradní architektury

Jaro už klepe na dveře, a to je nejvyšší čas připravit zahradu na novou sezónu. Pokud chcete, aby to Vaší okrasné zahradě mimořádně slušelo, pořiďte si zahradní doplňky, které jen tak někdo nemá. Víme, kde vyberete takové, které dokážou proměnit vaši zahradu v učiněné umělecké dílo.

Objevte originální prvky zahradní architektury
Objevte originální prvky zahradní architektury (Zdroj: shutterstock.com)

Vše pro krásnou zahradu  

Obyčejné květináče, zahradní nábytek a další potřeby na zahradu koupíte v mnoha obchodech a hobby marketech. Pokud však chcete pojmout svou zahradu jako krásné umělecké dílo, jistě Vás bude zajímat, kde pořídíte netradiční zahradní doplňky a prvky zahradní architektury.

Inspiraci jsme našli na stránkách www.floravil.cz, kde nás ohromila bohatá nabídka originálních a praktických květináčů v moderním francouzském designu, které jsou vhodné jak do exteriéru, tak do interiéru, dále samozavlažovací truhlíky, nádoby pro stromky, rostlinné sochy, kvetoucí věže, kvetoucí sloupy, mobilní rostlinné pyramidy, květinové stěny,  vertikální zahrádky a mnoho dalších prvků, které dodají zahradě neodolatelné kouzlo.

Novinky, které nás zaujaly

Mezi novinky, které nás nejvíce zaujaly, patří mobilní záhony a umělé kameny. Mobilní záhon si můžete sestavit z praktických modulů L-WALL, které představují ekologickou a pohledově příjemnou alternativu betonu. Kdo si potrpí na zajímavé prvky zahradní architektury, ten jistě ocení ekologickou imitaci balvanu s půvabným názvem Magic Stone. Magic Stone je sympatický nejen svým zajímavým vzhledem (vybrat si můžete z mnoha vzhledů povrchů, jako je například pálená hlína, pískovec, anebo čedič) ale také nízkou hmotností, která usnadňuje manipulaci.

Dokonalý komfort pro vaše rostliny

Krásně barevné designové květináče Green City přinášejí rostlinám i jejich majitelům dokonalý komfort. Díky dvojité stěně nádob je zajištěna termická ochrana kořenů, která společně s velkým prostorem na vodu výrazně snižuje potřebu časté zálivky. Další výhodou je rovněž velkorysý prostor pro substrát. Všechny nádoby se pyšní zárukou 10 let na vysokou nárazuodolnost, stálost barvy i tvaru v extrémních teplotních podmínkách od  -65° do 85°C.

Pozvánka na jarní veletrh

Pokud hledáte více inspirace pro vaši krásnou zahradu, nezapomeňte navštívit letošní ročník veletrhu FOR GARDEN, který se koná od 22. do 25. března v Pražském veletržním areálu Letňany. Kvalitní výrobky a šikovné nápady společnosti FLORAVIL s.r.o. zde samozřejmě nebudou chybět.

Komerční prezentace

Publikováno: 30.03.2019

Mohlo by vás dále zajímat

Předvánoční rostliny a stromky

Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.

Zahradník František Kafka přišel do studia představit rostliny a stromky z předvánočního trhu

Představení vzácných druhů rostlin

František Kafka přišel do studia představit vzácné druhy rostlin

Hvozdík jako letnička

Ing. Josef Černý ukáže druhy Hvozdíku, které jsou vypěstovány jako letničky a popovídá o jejich pěstování

16. díl: Petr Skácel - loutkař - TV verze

Petr je loutkář světového formátu, který kromě svých dvou krámků v Nerudově ulici pomáhal založit také loutkovou univerzitu. Jeho výtvory používá ve svých filmech třeba i společnost Disney.

Upoutávka pořadu Řemeslo nenahradíš umělecká keramička

Keramice se věnuje již od školky, kdy začala s volnou tvorbou soch zvířat. Toto téma neopustila posléze ani v dospělosti.

4. díl: Karolína Bathory - umělecká keramička - TV verze

Keramice se věnuje již od školky, kdy začala s volnou tvorbou soch zvířat. Toto téma neopustila posléze ani v dospělosti.