Ochrana dřeva je důležitá

Dřevo patří mezi nejstarší stavební materiály. Nutnost tento tradiční stavební materiál dobře ochránit vyplývá z jeho konstrukce. Máme pro Vás řešení, která dokonale ochrání jakékoliv dřevo v exteriéru nebo interiéru.

Ochrana dřeva je důležitá
Ochrana dřeva je důležitá (Zdroj: shutterstock.com)

HK-Lasur

V průběhu mnoha let, kdy je značka Remmers na trhu, se stala tato tenkovrstvá, impregnační lazura jedním z nejoblíbenějších produktů spotřebitelů. Spolehlivě ochrání zejména  ploty, obklady domů, zahradní nábytek, dřevěné domky na nářadí, altány, pergoly apod. Vzhledem ke svému složení, kdy obsahuje kombinaci impregnačních látek a zároveň chrání proti vodě a UV záření, se stala HK-Lasur vyhledávanou lazurou typu 2v1. V letošním roce se dostává na trh v inovované podobě, která přináší ještě vyšší užitné vlastnosti, kterých je dosaženo hlavně použitím nového pojiva „ High Solid“.

HK-Lasur – Grey Protect

V poslední době hledá určitá část spotřebitelů barevné řešení dřevěných prvků svých staveb, které by je odlišovalo od souseda. V současné době jsou trendem odstíny imitující přirozeně zestárlé dřevo, nicméně dřevo ochráněné proti všem nepříznivých vlivům.
Sem patří ta zmínka o vzhledu chatrče z pohádky o Mrazíkovi. Remmers přichází na trh s odstínovou řadou HK-Lasur Grey Protect. Tento produkt nabízí paletu 10 odstínů přirozené šedé patiny, přičemž je možné pohrát si s barevným řešením  Vaší dřevostavby systémem „ tón v tónu“.

Gartenholz-Öle

Oleje nové generace na zahradní nábytek a dřevěné terasy s trojnásobnou délkou životnosti oproti standardním olejům. Tento ochranný a dekorační prostředek je vhodný na veškerý zahradní nábytek a venkovní terasy z exotických dřevin jako Teak, Bankirai, Douglaska, Iroko, Massaranduba, také na Thermowood, ale i jehličnaté dřeviny typu modřín, smrk, borovice, jedle apod. V případě  použití na jehličnaté dřevo je nutné nejprve použít vhodnou impregnaci –  Holzschutz-Grund.  Všechny oleje jsou rychleschnoucí, to znamená, že celý pracovní proces zvládnete během jednoho dne. Universal-Öl je bezbarvý a univerzální na všechny typy dřevin a lze ho použít pro venkovní prostředí vzhledem k použitým UV blokům a stabilizátorům ligninu. Je nutné ale počítat s jedním nátěrem navíc a kratším renovačním intervalem.

Wohnraum Lasur

Matná emulze složená z přírodních olejů a včelího vosku a její použití je velice široké v interiéru od nábytku, dveří a obložení až po možnost použití třeba i na podlahy v kombinaci s již známými výrobky jako je Hartwachs ol nebo Treppen+Parkett Lack. Kromě bezbarvé varianty je v nabídce škála 7 nádherných odstínů jako toskánská nebo antická šedá, mocca, třešeň, hruška, dub nebo stále více populární bílá. Nanáší se štětcem popřípadě lněným plátnem v jedné až dvou velice tenkých vrstvách. Konečný vzhled dřeva je matný, tak jak dřevo skutečně vypadá. Použitím tohoto „tekutého vosku“ se kresba dřeva zvýrazní a v kombinaci s některým z nabízených odstínů dosáhnete jedinečného výsledku.

Více informací o ochraně dřeva získáte na www.remmers.cz 

Komerční prezentace

Publikováno: 20.03.2019

Mohlo by vás dále zajímat

16. díl: Petr Skácel - loutkař - TV verze

Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.

Petr je loutkář světového formátu, který kromě svých dvou krámků v Nerudově ulici pomáhal založit také loutkovou univerzitu. Jeho výtvory používá ve svých filmech třeba i společnost Disney.

Upoutávka pořadu Řemeslo nenahradíš umělecká keramička

Keramice se věnuje již od školky, kdy začala s volnou tvorbou soch zvířat. Toto téma neopustila posléze ani v dospělosti.

4. díl: Karolína Bathory - umělecká keramička - TV verze

Keramice se věnuje již od školky, kdy začala s volnou tvorbou soch zvířat. Toto téma neopustila posléze ani v dospělosti.

4. díl: Karolína Bathory - umělecká keramička - prodloužená verze

Keramice se věnuje již od školky, kdy začala s volnou tvorbou soch zvířat. Toto téma neopustila posléze ani v dospělosti.

18. díl: Jiří Dvořák - nožíř - TV verze

S radostí můžu říct, že jsem teď nožířem na plný úvazek. Splnil se mi tím tak můj sen. Z klukovské zábavy se stalo mé povolání a pak vášeň. Kromě práce mě velmi naplňuje i vědomí, že si mých dovedností zákazníci váží. Na mé výrobky si pak rádi počkají.

17. díl: Alena Chládková - Sklářka - TV verze

Alena Chládková vystudovala obor malování skla. Poté pracovala v továrně na vinutky, následně se osamostatnila a spolu s manželem si otevřela sklářskou továrnu v Železném Brodě. Vlastní obchod v Praze na Malé Straně a své výrobky posílá do celého světa.