Sezóna zahradních krbů nekončí!

Zahradní krby jsou nevyčerpatelné téma. Na jaře, v létě, na podzim, dokonce i v zimě si u venkovního krbu užijete pohodu a vychutnáte nepopsatelné kouzlo praskajícího ohně pod širým nebem. Již dávno neplatí, že zahradní krb je výsadou pouze přepychově pěstěných zahrad a načančaných vil. Už vůbec neplatí, že zahradní krby jsou velkou rozdělávkou vyžadující řemeslníky a týden dovolené. Stavebnicový systém krbu, při drobné dávce zručnosti a běžné fyzické zdatnosti, zvládne skutečně každý.

Sezóna zahradních krbů nekončí!
Sezóna zahradních krbů nekončí! (Zdroj: shutterstock.com)

Příjemným zpestřením nabídky zahradních krbů jsou výrobky původem z pecí kladenského Zeolitu. Tyto šamotové cihly jsou a budou zárukou kvality.

Zeolit Kladno pálí již od roku 1897, jeho výrobky mají neomezenou životnost a vysokou odolnost proti povětrnostním vlivům, nejsou nijak chemicky upravované. Jedná se o zcela přírodní materiál. Výpal při teplotách 1350°C zaručuje vysoké hygienické požadavky a ekologičnost.

Tradice a zkušenosti z výroby, které se v Zeolitu dědí z generace na generaci, jsou a budou zárukou prvotřídní jakosti. Krby mají klasickou stavebnicovou konstrukci, jednoduchý rustikální design, který splyne s každým typem zahrady a okolní flórou a poctivý materiál.

Neoddiskutovatelným plusem, který opět svědčí o letech zkušeností Zeolitu, jsou naprosto precizní stavební návody. V popisu stavby jsou použity kromě podrobných pokynů skutečně reálné fotografie jednotlivých pracovních kroků, což je oproti často používaným perokresbám doslova pomoc shůry. V případě nouze nejvyšší je v návodu uvedeno i poradenské telefonní číslo. Stavbu by měl průměrně zručný kutil s jedním pomocníkem zvládnout v průběhu 2 – 3 dnů s celkovou dobou trvání 12-15 hodin.

Poradenský telefon: 312 685 050, zeolit@zeolit.cz
www.zeolit.cz

 

Publikováno: 17.03.2019

Mohlo by vás dále zajímat

Květiny přesazování do zeolitu

Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.

Květiny přesazování do zeolitu

Výhody zeolitového substrátu

Martin Matouš popovídá o zeolitu a předvede jak ho správně používat

Trvalkový záhon

Trvalkový záhon

Přesazování kaktusů

Přesazování kaktusů

Tip na výlet - Arboretum v Bystrovanech u Olomouce

Navštivte arboretum v Bystrovanech u Olomouce, poznejte neznámé dřeviny i rostliny a pokochejte se krásným prostředím.