Homestaging, feng shui a realitní trh

O tom, zda danou nemovitost klient koupí či nekoupí, rozhodne často pocit, který objekt v dotyčném zanechá. Cena, poloha a sociální vybavenost okolí je zájemci dopředu známa, ovšem „chemie místa“ a vzájemné sympatie jsou přesně ty faktory, které rozhodují v prvních 90 vteřinách.

Homestaging, feng shui a realitní trh
Homestaging, feng shui a realitní trh (Zdroj: archiv redakce)

Dají se zcela subjektivní faktory ovlivnit? Tuto Otázku si položila společnosti ComSTAR spol. s.r.o., která působí na českém realitním trhu již mnoho let a díky tomu vytvořila unikátní projekt s názvem Virtuální realitní kancelář. Nabízí svým klientům, ať ze strany prodejců nemovitostí či kupujících servis, který u nás rozhodně není standardem.

Pan Jan Píbil, který za celým projektem stojí, pracoval s jednoduchou myšlenou. Nesází na šikovnost a často i záludnost makléřů, ale na preciznost a kvalitu poskytnutých služeb. Chemie mezi kupujícím a nemovitostí prostě být musí. Stejně jako partnera si vybíráme na celý život, dům či byt chceme prostě také milovat. Nikdo by si neměl pořídit domov na základě šikovnosti prodejce. Právě proto poskytuje VRK službu virtuální prohlídky (více informací zde).

Homestaging, feng shui a realitní trh
Homestaging, feng shui a realitní trh

Jak zajistit ono jiskření již během virtuální prohlídky? Jan Píbil šel ve svém projektu za hranice běžného homestagingu:

„Vzhledem k tomu, že umístění jednotlivých částí domu má vliv na proudění energie, která nás následně ovlivňuje, rozhodl se tým VRK zařadit do svých služeb i poradenství v oblasti feng shui. Jsme schopni již při prodeji nabízenou nemovitost dle zásad feng shui připravit a posléze zájemci o koupi upravit tak, aby mu nemovitost co nejvíce vyhovovala a podporovala v jeho životě. Toto tradiční čínské učení vychází z principů, které ve výsledku zajistí právě ten pocit, který při vstupu do svého domu chceme mít.“

www.virtualnirealitnikancelar.cz

Komerční perentace

Publikováno: 09.03.2019

Mohlo by vás dále zajímat

Virtuání adopce psů

Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.

Virtuání adopce psů

Na co se dá použít 3D tiskárna

Pořad o využití 3D tiskárny.

Jak na opravy a rekonstrukce nemovitostí

Víte, jak se vypořádat se záludnostmi okolo oprav a rekonstrukcí nemovitostí?

Jak vyčistit fasádu domu

Dušan Staněk popovídá o organických nečistotách na fasádách a jejich vyčištění

Na stavbu dorazila Markéta z Modré pyramidy, která Karlovi poradila, proč a jak Karlovu nemovitost pojistit

Karel provedl Markétu po stavbě a ukázal jí, jak stavba rychle postupuje vpřed. Zmínil se také o tom, že by rád barák nechal pojistit. Markéta mu řekla, co všechno je k pojištění domu potřeba.

Pojištění chaty

V následující reportáži si povíme něco o pojištění. Naším hostem je pan Michal Káninský.