Soutěž o zahradní zápisník Moleskine – vyhráli jste?

Pojďte dát sbohem podzimní nudě a zúčastněte se naší soutěže o unikátní zahradní zápisník Moleskin, plný užitečných informací a rad!

Soutěž o zahradní zápisník Moleskine – vyhráli jste?
Soutěž o zahradní zápisník Moleskine – vyhráli jste? (Zdroj: archiv redakce)

Moleskine je značka známá svými klasickými černými zápisníky a diáři. Dobře je znají kreativní profese. Nová kolekce Passion je ale určena pro volný čas. Sedmnáct různých zápisníků pro všechny koníčky, na které si jen vzpomenete a zápisník pro zahradu nemůže chybět. S čím takový zápisník může pomoci? Tematické sekce poskytují prostor pro plánování zahrady a zapisování zkušeností s péčí o jednotlivé rostliny. Zaznamenávat můžete změny v průběhu roku. Další sekce si můžete přizpůsobit pomocí štítků a zapisovat si například recepty z vypěstované zeleniny, kreslit rostliny nebo plánovat rodinné zahradní slavnosti.

Zápisník také obsahuje užitečné informace o pěstování. S obsahem zápisníku pomáhal italský zahradní architekt a konzultant Carlo Contesso, žijící v USA. Ke snadné orientaci slouží 3 textilní záložky. Zápisník si můžete ozdobit pomocí nálepek a štítků. Klasické černé desky jsou zdobeny ražbou se zahradnickými motivy. Moleskine Garden je k dostání i v dárkové sadě.

3 soutěžící mohou nádherný zápisník Moleskine Garden vyhrát.

Soutěžní otázka:
Kolik druhů zápisníků obsahuje aktuálně kolekce Moleskine Passions? Nápovědu naleznete na www.penShop.cz

Soutěž ukončena!

Výherci:

Libuše Khirová
Milan Šafránek
Jarmila Řezníčková

Podívejte se na krátké video, kde vám zahradní zápisník Moleskine představíme:

Publikováno: 07.12.2018

Mohlo by vás dále zajímat

16. díl: Petr Skácel - loutkař - TV verze

Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.

Petr je loutkář světového formátu, který kromě svých dvou krámků v Nerudově ulici pomáhal založit také loutkovou univerzitu. Jeho výtvory používá ve svých filmech třeba i společnost Disney.

Upoutávka pořadu Řemeslo nenahradíš umělecká keramička

Keramice se věnuje již od školky, kdy začala s volnou tvorbou soch zvířat. Toto téma neopustila posléze ani v dospělosti.

4. díl: Karolína Bathory - umělecká keramička - TV verze

Keramice se věnuje již od školky, kdy začala s volnou tvorbou soch zvířat. Toto téma neopustila posléze ani v dospělosti.

4. díl: Karolína Bathory - umělecká keramička - prodloužená verze

Keramice se věnuje již od školky, kdy začala s volnou tvorbou soch zvířat. Toto téma neopustila posléze ani v dospělosti.

18. díl: Jiří Dvořák - nožíř - TV verze

S radostí můžu říct, že jsem teď nožířem na plný úvazek. Splnil se mi tím tak můj sen. Z klukovské zábavy se stalo mé povolání a pak vášeň. Kromě práce mě velmi naplňuje i vědomí, že si mých dovedností zákazníci váží. Na mé výrobky si pak rádi počkají.

17. díl: Alena Chládková - Sklářka - TV verze

Alena Chládková vystudovala obor malování skla. Poté pracovala v továrně na vinutky, následně se osamostatnila a spolu s manželem si otevřela sklářskou továrnu v Železném Brodě. Vlastní obchod v Praze na Malé Straně a své výrobky posílá do celého světa.