Nenechte vyprchat příležitost

V říjnu slavíme Světový den spoření, tato tradice, tak populární v sousedním Rakousku, se úspěšně rozvíjí i u nás. Připomíná se od roku 1924, kdy období vysoké nezaměstnanosti, inflace a následná finanční krize ukázaly, jak je důležité spořit.

Nenechte vyprchat příležitost
Nenechte vyprchat příležitost (Zdroj: archiv redakce)

Oslavu svátku na pátek 21. října připravila rakouská Oberbank. Tak trochu jiná banka – s tradicí od roku 1869. Přijďte se seznámit a užijte si prémiovou péči a příležitost na zajímavý výnos pro vaše peníze ve stabilní bance.

Úrokové sazby na finančních trzích setrvávají dlouhou dobu na historickém minimu, v dlouhodobém horizontu je možno využít alternativní investici do nemovitosti prostřednictvím StandardHypotéky na bydlení nebo Investiční hypotéky na pořízení privátní či komerční nemovitosti určené k dalšímu pronájmu.

V Oberbank jsme výrazně snížili úrokové sazby u hypotečních úvěrů, další výhodou je refinancování hypotečního úvěru z jiné banky bez poplatku za zpracování a privátní účet Žirokonto Plus ZDARMA NAPOŘÁD, který zahrnuje: všechny standardní tuzemské elektronické transakce zdarma, všechny tuzemské výběry z bankomatů Oberbank a ČSOB zdarma a další výhody.

Oberbank staví svou filosofii na osobním přístupu ke klientům a budování dlouhodobého vzájemného vztahu. Poradci jsou klientům k dispozici na 21 filiálkách ve všech regionech do 19:00 hodin (po předchozí domluvě).

Další informace Vám ochotně poskytneme ve všech filiálkách Oberbank
nebo na www.oberbank.cz/hypoteka.

Komerční prezentace

Publikováno: 06.12.2018

Mohlo by vás dále zajímat