Pěstování podzimních bramboříků

Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.

Když se nám překlene konec léta a začátek podzimu, většina květin odkvétá nebo už dávnou nekvetou. Jenže vy jistě pořád chcete, aby na vašich oknech a balkónech stále něco kvetlo. Podíváme se na možnosti s panem Pavlem Hruškou. My se podíváme a bramboříky. Vydrží až do mínus pěti stupňů. Je možné je mít v bytě i venku. Sázet můžeme do země, do truhlíků nebo do okrasných mís. Brambořík vydrží kvést i do ledna. Vždy nám to ovlivní počasí. Jak je možné si podzimní truhlíky ještě doplnit a rozjasnit se dozvíte v následujícím videu.

Publikováno: 31.8.2015, Autor: Gondíci s. r. o. (18)

Mohlo by vás dále zajímat

Jak pěstovat brambořík

Reportáž o pěstování bramboříku, jak o něj správně pečovat, v jaké teplotě se mu nejvíc daří, jak často ho zalévat, jak ho vyživovat.

Jaké květiny sázet na podzim

Poradna Ludmily Duškové, jaké květiny sázet na podzim (např. řebčík, brambořík apod.). Ukážeme, jak je sázet, na jaké stanoviště a jaké hnojení použít.

Originální květinové dekorace na vánoční stůl

Klasická červená vánoční hvězda je stálice v dekorování. Krásně ji doplní cesmína, hyacint a brambořík.

Čemeřice a bramboříky v předjaří

Bramboříky a čemeřice jsou rostliny, která vám porostou od prosince až do května. Čemeřice na rozdíl od bramboříků ale roste pomalu. Poradíme vám, jak se o čemeřici starat a kam bramboříky zasadit.

Keře, které kvetou v předjaří

Keře, které kvetou v předjaří