Lampička ze skleničky

Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.

Krásná lampička ze skleničky jde jednoduše vytvořit doma. K výrobě budeme potřebovat skleničku, nejlépe tu, kterou už nebudete potřebovat. Dále potřebujeme čtvrtku,fólii, ubrousek, lepidlo, kružítko a vystřihneme stínítko ze čtvrtky. Vršek stínítka si dobře vyměříme podle skleničky a tuhle šablonu přeneseme na fólii, tu vystřihneme a přeneseme na ni ubrousek. Použijeme vrchní potištěnou vrstvu ubrousku a nalepíme ji disperzním nebo speciálním lepidlem na ubrouskovou techniku na fólii.

Publikováno: 20.12.2015, Autor: Vychytávky Ládi Hrušky (15)

Mohlo by vás dále zajímat

Víte, že z betonu můžete vykouzlit i stínítko na lampu?

Betonové stínítko si můžeme udělat sami doma.

Výroba svícnu z dřevěného trámu

Venkovní osvětlení je vždy trochu problematické z hlediska bezpečnosti a vlhkosti. Vyrobte si jednoduchý, bezúdržbový a bezpečný svícen z dřevěného trámu!

Betonové stínítko

K vytvoření betonového stínítka vám postačí cementová směs z písku, ze které vám za přidání vody vznikne beton a ručně upravené plastové kelímky. Poradíme vám, jak kelímek upravit, následně stínítko vytvořit a zapojit.

Hřbitovní dekorace

Mezi nejběžnější hřbitovní dekorace patří kytky a svíčky. Zjistíte, jak si z parafínu v granulích, nafukovacího balónku a nože vyrobíte ochranné stínítko na svíčku.

Výroba jednoduchého stínítka

Video návod na výrobu jednoduchého stínítka krok za krokem