Pepa dostal úkol vybrat barvy na nátěr dřeva a tak pro ně zajel do UNIHOBBY

Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.

Pepa si zase udělal výlet a tentokrát to bylo do "hračkářství" pro chlapy. Zajel do hobbymarketu UNIHOBBY. Dostal misi vybrat nátěrové barvy na dřevo a tak využil příležitosti a pěkně se v hobbymarketu poptal. A informace, které potřeboval, dostal. Paráda. S prodavačkou řešili barvy do interiéru a exteriéru, popovídali si, jaké barvy a odstíny by byly asi nejlepší a řešil hlavně také velikost balení. Nakonec vybral antracitovou barvu na dřevo, kterou mu namíchali přímo v UNIHOBBY. Takže ještě vybrat podkladovou barvu a hurá natírat.

Publikováno: 15.3.2021, Autor: Fachmani.cz

Mohlo by vás dále zajímat

Komín máme hotový a tak zajel Pepa koupit do UNIHOBBY nová kamna

V hobbymarketu se Pepy ujal odborník na vytápění a tak se s ním Pepa mohl poradit, jaká kamna má do domku v Tišicích pořídit.

Karlozor - Karel chce být prodavačem

Jelikož je doba pro umělce zlá, Karel se rozhodl, že bude prodávat v hobbymarketu. A co myslíte, vyšlo mu to? I když jim tvrdil, že je Fachman, tak jej odmítli. Smůla.

Pepa zjišťoval možnosti chlazení v domě v letních měsících u společnosti FV PLAST

Stavba teď jede na plné obrátky a tak ani Pepa neztrácí čas. Cestou z hobbymarketu, kde koupil nová kamna, se stavil na otočku ve společnosti FV Plast. Potřeboval zjistit pro Karla něco o možnostech chlazení v domě v době teplých dní.

Vychytávky Ládi Hrušky 2018 (20): Lavice z židlí

Možná máte na chalupě nějaké staré židle, které můžete využít na výrobu lavice. Stačí jen houbičkou a kartáčem odstranit odlupující se barvu, na židle umístit prkno a podsedák, který připevníte pomocí vrtačky.

Vylepšete si tenisky obrázky

Malování na textil není nic neobvyklého. Podobně se také dá malovat na boty, které jsou potažené látkou nebo vyráběny z pevné textilie.