Pepa renovuje stará garážová vrata

Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.

Pepa se tentokrát pustí do renovace vrat od garáže, která v jeho pořadu vídáte už od prvních dílů, a tak konečně došlo i na ně. Jde o hodně rozšířená garážová vrata z 80. let, která se ale dají jednoduchým způsobem změnit k nepoznání. Stačí k tomu fasádní prkna, kovová lišta – a výsledek je dokonalý. Jako Minutový manžel ukáže, jak vyměnit staré panty u kuchyňské linky, aby se dvířka zase pohodlně otevírala a nebyla svěšená.

Publikováno: 13.12.2020, Autor: PrimaDOMA

Mohlo by vás dále zajímat

Domácí kutil: posuvná vrata

Ukázka po domácku vyrobených posuvných vrat.

Konečně jsme se dostali k montáži nových garážových vrat od VEKRA

Ono usadit taková vrata, aby správně fungovala dlouhá léta, není jen tak. Těch úkonů, co člověk musí ohlídat. Od ověření nosnosti stropu ve sklepě, přes pečlivé vyměření připraveného otvoru pro vrata, kolmost, lícování.

Pepa si popovídá s odborníkem na garážová vrata

Pepa chce Karlovi pomoci s výběrem garážových vrat. Tak přivítali na stavbě odborníka na slovo vzaté, Pavla. Stavebně již nebudeme moci otvor moc rozšířit kvůli nosné zdi, nejlepším výbrem jsou pak tedy vrata, která otvor co nejméně zúží.

Zánět ucha u psů

Pan Vozák vyšetřuje zánět v uchu u psa a provádí léčbu.

Práce na stavbě probíhají souběžně na všech frontách, řemeslníky se to tu jen hemží

Práce na stavbě probíhají souběžně na všech frontách, řemeslníky se to tu jen hemží. Dokončují se bourací práce, jako například bourání starých garážových vrat.