Pěstování kiwi

Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.

Mnoho z nás neodolá chlupatému za to velice šťavnatému ovoci jménem kiwi. Málokdo ovšem ví, že toto ovoce původně pochází z daleké Číny a jeho velkoplodá odrůda dokonce z Nového Zélandu. Jestli jste i vy milovníky tohoto skvělého a vitamíny nabitého ovoce, zkuste si jej vypěstovat na zahradě. Ale pozor, jako každá popínavá rostlina potřebuje místo a značnou podpěru. Jak na to, aby vám rostlina prosperovala, poradí zkušený zahradník Martin Pražák, který se s námi podělí o jeho znalosti.

Publikováno: 27.10.2019, Autor: Receptář prima nápadů 2019 (26), 27.10.2019

Mohlo by vás dále zajímat

Ovocný stromek jaboticaba

Exotické ovoce jaboticaba pochází z jižní Ameriky a je to velmi vzácný strom, který můžete pěstovat i u vás na zahrádce.

Jahodový stromek

Jestli máte rádi jahody a chcete si troufnout na pěstování něčeho náročnějšího, zkuste to se stromkem známým jako Planika.

Pěstování jujuby

O pěstování rostliny jujuby (čínské datle).

Subtropické netradiční ovoce

Představíme vám kromě subtropické rostliny lokvát také aka selovianu. Dozvíte se jak si rostliny vypěstovat a jak o ně pečovat

Karel chce vinařství na Moravě

Karel s Pepou se vydali na exkurzi na jižní Moravu do designového vinařství - jak řiká Karel - pro Pražáky:) Absolvovali degustaci s odborným výkladem a ochutnali skvělá vína. Jo ty investoři, ti si žijou.

Japonské ořechy

Jak pěstovat japonské ořechy a jak je zpracovávat poradí Martin Pražák